Yatak Odası Nasıl Olmalı ?

Yatak odası insanın en rahat etmesi gereken ,evin en özel bölümüdür. Günün yorgunluğu stresi bırakılıp sakince  çekildiğimiz, kendi kendimize kaldığımız yerdir. Yorgunluğu en iyi şekilde atmak, uzanıp rahat rahat keyif yapmak için en rahat yatakları seçmek gerekir. Uyku kalitesi yaşam kalitesini de etkiler. En kaliteli uyku için ortopedik yatak, karanlık, loş yatak  odası gerekir.

Yatak için tıklamanız yeterli.

Tüm yatak modelleri kişilerin bedenine ve rahatsızlığına göre ayarlanmaktadır.Tek yapmanız gereken yatak alırken istediklerinizi söylemeniz yeterli. Deneyerek seçmeniz de tercih meselesi ki ; yumuşak isteyen, sert isteyen, yumoş gibi olsun isteyenler var.

Görselde ki ürün için tıklayın.

Bir diğer önemli konu da yatak odasının rengi .Yatak odasında tercih etmeniz gereken renkler toprak tonları ve koyu renklerdir.Uykuya dalma ve uyku kalitesi için koyu renk perdeler ışık girmeyen odalar tercih edilmeli.Özellikle çocuk odalarında hiç ışık olmaması gerekir.Büyüme hormanlarının en iyi,  karanlık ışıksız ortamda gelişmektedir.Gece lambası kullanmak zorunda kalsanız bile bunu yatak odasında değil de holde veya salonda olması gerekir.


Görseldeki yatak için tıklayın

Yatak odası tercihi yaparken rahatlığınız önemli ve bunu deneyerek alabilirsiniz. Sizlere Masko mobilya kentinde bulunan yatak firmalarını linke tıklayarak ulaşabilir. Whatsapp’dan yazarak veya arayarak bilgi alabilirsiniz.

Check Also

Yatak Odası Seçmek Ne Kadar Zor Olabilir

Herkesin hayalidir evini dilediğince döşeyebilmek  ve mobilyalarını dilediğince seçerek istediği renklerde  evini özenle yerleştirmek. Mobilya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.