Etiket Arşivi: modern mobilya

Ortadoğunun tanınan Mobilyacısı Kasr Mobilya’nın Modern ve Klasik Oturma Odaları

kasr mobilya

Birbirinden güzel Modern Oturma Odası ve Klasik Oturma Odası mobilyalarıyla ün yapmış Ortadoğunun tanınmış mobilya markalarından Kasr Mobilya hem estetik hemde kaliteyi bir arada sunuyor.

Devamını Oku »

İtal Mobilya Firmalarını Aratmayan Origami Mobilya

Chesterfield 2

Kendine özel çok farklı mobilya tasarımları ve çok özel konseptleri olan Origami Mobilya yarım yüzyılı aşkın deneyimi ile çok özel mobilyalar sunuyor. Türkiyenin ilk mobilya merkezlerinden Ankara Siteler’de yer alan İtalyan ve fransız mobilya tasarımlarına taş çıkarma derecesinde özel ve farklı tasarımları olan Origami Mobilya‘da bulabilirsiniz. Bizde bu özel tasarımları sizin için derledik.  

Devamını Oku »

Zebrano Mobilya Yatak Odaları – Modern Mobilyanın zirvesinden – Güncellendi!

Pepe Yemek Grubu

Modern ev mimarisi ve ev mobilyası denilince akla gelen ilk firmalar arasında yer alan Zebrano Mobilya‘nın birbirinden güzel yatak odaları ile evinize eşsiz değerler katabilirsiniz. Zebrano Mobilya ürünlerinde tasarım kadar ürünün malzeme kalitesi de ön plana çıkmakta ve bunu Zebrano Mobilyanın vermiş olduğu garanti ve müşteri destek servisi ile de müşterilerine sunmaktadır. Detaylı bilgi almak için www.zebranomobilya.com.tr‘yi ziyaret edebilir veya …

Devamını Oku »

En Güzel 25 Modern Oturma Odası Tasarımı

Modern teknolojinin ışık hızyla ilerlediği günümüzde modern oturma odası tasarımlarıda benzer bir ilerleme gösteriyor.

Devamını Oku »