Yataş Bedding Kalitesi ile Size Özel Yatak Modelleri

Yataş Bedding, kaliteli uyku için en önemli unsurlardan birinin doğru yatak seçimi olduğunu biliyor ve konforlu bir uyku deneyimi için sahip olabileceğiniz en iyi yatak modellerini üretiyor. Son yıllarda yapılan araştırmalara göre verimli bir uyku, kaliteli bir yaşam sürmek için şart. Yataş Bedding yatak modelleri deliksiz bir uyku çekip güne dinç başlayabilmeniz için tasarlandı. Çift kişilik veya tek kişilik yatak olmak üzere iki ana grupta farklı model seçenekleri ile beğeninize sunuluyor.

Dört Mevsim Süren Konfor

Farklı hava sıcaklıkları ile beraber mükemmel uyku için ihtiyaç duyduğunuz ısı miktarı da değişir. Yataş Bedding’in yün ve pamuk veya ipek yüzeyli modelleri sizlere her mevsim konfor sunuyor. Çift taraflı kullanabileceğiniz bu modellerin yazlık tarafında serin tutan pamuk veya ipek kumaş, kışlık tarafında ise sıcak tutan dünyanın en doğal yünü Woolmark veya son derece yumuşak Alpaka yünü yer alır. Tek taraflı kullanılan yataklarda da konforlu sıcaklık sağlayan Adaptive teknolojisi, özelleştirilmiş bir klima gibi çalışarak çift kişilik yatak tercih etseniz bile kişiselleştirilmiş uyku sıcaklığı sağlar. Bu ödüllü teknoloji yataktaki nemi %67 daha fazla dağıtarak ve %25 daha fazla buharlaştırarak aradığınız konforu vadeder.

Yataş Bedding, Visco serisi yataklarından Visco Ultimate Support modelinde ödüllü Tencel kumaşını kullanıyor. Bu kumaş üstün nem yönetimi sunarak vücut sıcaklığını konforlu bir uyku için dengede tutuyor. Yataş Bedding’in patentli açık hücre teknolojisini kullanarak ürettiği Visco serisindeki yatak çeşitleri, vücudunuzun şeklini alarak size özel konfor sunarken yüksek hava geçirgenliği sayesinde terlemeyi azaltır.

Stresten Uzak Uyku Deneyimi

Gün içinde vücudunuzda biriken statik elektrik ve stres, uyku kalitenizi olumsuz yönde etkiler. Tesla Sleep modelinde kullanılan Yataş Bedding’in Feran Ice teknolojisi kumaşta oluşan nemi hızlıca buharlaştırarak yatağın kuru kalmasına yardımcı olur. Manyetik ipliklerle örülen İSMOB 2016 Tasarım Ödülü’ne sahip Tesla kumaş, oluşturduğu manyetik alan ile kaliteli bir uyku sağlar. Uluslararası laboratuvarlarda yapılan test sonuçlarına göre Tesla kumaşla dokunan yataklar REM uyku süresini %11 arttırırken, %98 uyku verimliliği sağlar.

Athletic, kaliteli uyku sunan bir başka yatak modeli olarak dikkat çekiyor. Bu yataklarda kullanılan Celliant kumaşların uykuya dalma süresini 15 dakika öne çektiği ve uykuya doyma oranını 33 dakika arttırdığı klinik testlerle kanıtlanmıştır. Doğal minerallerden üretilen Celliant kumaşlar vücudunuzun oksijen seviyesini arttırarak yorgun uyanmayı ve kas ağrılarını azaltır. Dünyanın önde gelen spor markalarının da tercih ettiği bu özel kumaşla üretilen yataklar, Türkiye’de ise sadece Yataş Bedding kalitesi ve güvencesi ile üretiliyor.

Son Teknoloji Yay Sistemleriyle Özelleştirilmiş Omurga Desteği

Yataş Bedding’İn Hi-Low yay sistemi iki farklı uzunluktaki yay birimlerinden oluşur. Tüm yaylar birlikte çalışarak vücudunuza özel omurga desteği sunar. Hi-Low teknoloji King Master yatakta da kullanılıyor. Hi-Low sistemine benzeyen bir diğer sistem olan Wallaby yaylar ise Double Decker yatak modelinde kullanılmaktadır. Hi-Low’da yaylar yan yanayken, Wallaby’da kısa yaylar ile uzun yaylar iç içedir. Son teknolojiyle üretilen Dream Box modelinde ise Titanium Matrix yaylar kullanılır. Bu yaylar baş, omuz ve omurga bölgesine daha az basınç uygulayarak herkes için ideal konfor sunar. Dream Box yataklar sahip olduğu ödüllü kumaşı ve çıkarılabilir kılıfı sayesinde uzun yıllar temiz kalır. Rulo haline getirilebilen bu yatak tipini taşıması ve kurması da oldukça kolaydır.

Check Also

Rahat Bir Uyku İçin Nasıl Bir Yatak Seçilmelidir ?

Kaliteli uyku için yatak seçimi nasıl olmalı. Hayatımızın en önemli zamanı dinlenme ve uyku zamanıdır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.