Etiket Arşivi: Klasik Mobilya

Klasik Mobilya Modelleri En Trend Mobilya Seçeneklerini Oluşturuyor

Yaşam alanı dekorasyonu için her bir eşyanın özenle seçilmesi gerekiyor. Dekorasyonda en etkili eşya ise mobilyalar oluyor. Yeni sezonun en trend mobilyaları oldukça iddialı ve şık seçenekleri ile herkesin beğenisini kazanıyor. Sade ve son derece şık ev dekorasyonlarında birbirinden güzel mobilya modelleri yer alıyor. Klasik mobilya denilince kalite ve özel tasarımlarıyla bilinen Onat Mobilya klasik mobilyanın tekrar trend mobilya tarzı …

Devamını Oku »

Özel Proje Çalışmaları (Beyazköşk Mobilya)

Klasik ve Avangard Mobilya alında yaptığı özel proje çalışmaları ve komple ev dekorasyonu hizmeti ile ön plana çıkan Beyazköşk Mobilya’nın 3D tasarımlarını inceledik.

Devamını Oku »

Ortadoğunun tanınan Mobilyacısı Kasr Mobilya’nın Modern ve Klasik Oturma Odaları

kasr mobilya

Birbirinden güzel Modern Oturma Odası ve Klasik Oturma Odası mobilyalarıyla ün yapmış Ortadoğunun tanınmış mobilya markalarından Kasr Mobilya hem estetik hemde kaliteyi bir arada sunuyor.

Devamını Oku »

Tasarımda Sınır Tanımayan Firma Mirage Mobilya

NAZENİN KOLTUK TAKIMI

Klasik Mobilya ve Avangard Mobilya tasarımlarında hayallerin bile ötesinde tasarım, görsellik, kalite ve işçilik sunan Mirage Mobilya alanında Türkiye’nin en iyisi olarak tanımlanıyor. Sadece Türkiye’de değil uluslar arası alanda ismini duyurmuş, saygın bir yer edinmiş ve hem ürünleri hemde mağaza dekorasyonlarıyla bile örnek alınmış yeri geldiğinde taklit edilmiş daima estetik ve kaliteyi ön planda tutmuş olan Mirage Mobilya ürünlerini incelerken …

Devamını Oku »

En Güzel Klasik Yemek Odası Modelleri – Art Life Mobilya

Sultan Yemek Grubu

Çeyrek asırlık mobilya üretim tecrübesiyle klasik mobilya üretimi yapan Art Life Mobilya yemek odalarında ince el işçiliği ile biliniyor.

Devamını Oku »

Klasik Koltuk Takımı Modelleriyle Abdullah Torun Mobilya

yeni defne koltuk takımı

İlk olarak klasik mobilya iskeleti üretimi ile 1962 yılında sektöre adım atan Abdullah Torun Mobilya günümüzde klasik mobilyada modayı belirleyen öncü firmalardan birisi olmuş durumda.

Devamını Oku »