Türkiye Mobilya Firmaları

Görselde ki ürün için Buraya tıklayın.

Mobilya sektörünün en büyük kenti olan Masko Mobilya Kenti 778 mağazasıyla İstanbul Başakşehir’de bulunmaktadır. Açık sokakları ile mobilya mağazalarının bir arada olduğu en büyük örnek projedir.

Masko‘da 778 farklı mobilya firması vardır. Binlerce çeşit mobilya ürününü satılmakta. Bünyesinde iç mimar bulunan birçok Masko firmasında, yaşam alanınız için ücretsiz iç mimarlık ve özel dekorasyon desteği alabilirsiniz. Mobilya almadan önce mutlaka Masko’ya uğramanızı tavsiye ederiz. Gelmeden mobilya bakmak isterseniz kategorilerden binlerce mobilya arasından tarzınızı seçin ve firmalardan teklif isteyin.Ücretsiz teslimat ile evinize kurulum yapılmaktadır.

Görselde ki ürün için Buraya tıklayınız.

Aksesuardan, bahçeye, ofisten, ev mobilyasına kadar binlerce model ve marka yer almaktadır. Yurtiçi ve yurt dışından Masko’ya gitmeden de sipariş veren kişiler bulunmaktadır.

Türkiye Mobilya Firmaları arayışınız varsa tüm ilçe ve illere en fazla mobilya gönderen yer Masko’dur ve bugüne kadar her şehrinde bir çok evde tercih edilen mobilyalar Masko’daki mobilya firmalarından alınmıştır.

Alacağınız mobilyaları yaşadığınız şehrinin her noktasına teslimat yapan masko firmaları aynı zamanda özel mobilya tasarımları da yapmaktadır.Ülke şehir fark etmeksizin kurulum yapan Masko ilk tercihiniz olmalı.

Görselde ki ürün için buraya tıklayın

Check Also

Minimal Dekorasyon Nedir ?

Son yıllarda revaçta olan minimal dekorasyon sade ve az mobilya ile dikkat çekmektedir. Minimal Dekorasyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.