Sonbahar Lambader Altında Kitap Okumanın Mevsimi!

Yazın sarı sıcağından çıkıp kışa doğru yol aldığımız şu günlerde evlerde tatlı bir telaş başladı. Zihnimizde yeni kararlar, yeni bir mevsim ve yepyeni başlangıçlar. Planlarımızın bir kısmı da evimiz için yeni dekorasyon önerileri içeriyor. Duvarları mı boyatsak, mobilyaları mı değiştirsek? En güzeli küçük dokunuşlar aslında. Evinizde en sevdiğiniz köşeleri daha da sıcak bir havaya kavuşturmak çok da zor değil. Lamba çeşitleri arasından seçim yapmak, bu atmosfer için hiç ummadığınız değişimleri yaratabilir. Bir lamba ya da lambader ile ne değişir demeyin! Doğru aydınlatma evinizde büyük bir değişim yaratmanıza yardımcı olabilir.
Öyle büyük bütçelerle, günlerce sürecek tadilatlara da gerek yok. Dekorasyon dergilerinin sayfalarında gezerken veya internette gördüğünüz o birbirinden etkileyici fotoğraflara bakarken ayrıntılara dikkat ettiniz mi? Bazen bir küçük vazo, renkli bir kırlent, bir halı tüm odayı bir anda değiştiriyor. Peki tüm bu ayrıntılar içerisinde en parlak olanı nedir diye sorsak? Belki de ışıklar saçan bir lambader! İki koltuk arasında, televizyonun hemen yanında, kanepenizin köşesinde, duvardaki aile fotoğraflarının gölgesinde tüm odayı aydınlatan bir lambader! Şimdi sizinle birlikte evinizin farklı köşelerinde gezerek, yeni fikirleri yaşatmak için lambaderinize yer açalım.
Bir Fincan Sıcak Çay, Bir Berjer, Bir de Lambader
Gününüzün büyük bölümünü geçirdiğiniz yaşam alanlarınızda, oturma odalarınızda aydınlatma konusunda değişimlerle işe başlayabilirsiniz. Koltuklarınız, perdeleriniz ve halılarınızın doğru bir aydınlatma ile kavuşacağı görünüm sizi çok şaşırtacak. En güzel anlar da dinlenmek için kendinize ayıracağınız zamanlarda bir fincan sıcak çayınızı alıp, berjer koltuğunuza oturarak, yeni lambanızın ışığında geçireceğiniz keyifli zamanlar olacak! Bu dokunulmaz zamanlara isterseniz en sevdiğiniz kitabınızı da ortak edebilirsiniz. Gözlerinizi yormayan ışığın, duvarlarınızdaki dingin gölgeleri tüm günün yorgunluğunu atmanıza yardım ediyor. Bir lambader aydınlığında güzel bir uykuya dalmak bu mevsimi güzel kılıyor!
Bir Ampül Işığıyla Yepyeni Bir Dekorasyona Kavuşan Salonlar
Bütçenizi çok sarsmadan, ev halkını ve konuklarınızı şaşırtacak dekorasyon önerileri arıyorsanız lambader fiyatları konusunda bir araştırma yapmanız yeterli. Kendi stilinize uygun bir lambader, salon takımınızın gölgede kalan ayrıntılarını aydınlatmaya yeter. Klasik, rüstik, modern ya da country hangi tarzda olursa olsun zengin lambader modelleri içerisinden mutlaka bir tanesi evinize ışık katar. Farklı malzemelerden üretilen, metal, ahşap ayaklı bir lambader seçebileceğiniz gibi alternatif desen ve renklerdeki lambader başlıkları da size farklı fikirler sunar. Ayaklı lambalar olarak son yılların vazgeçilmez dekorasyon ürünleri arasında yer alan bu ürünler kimi zaman ilginç dekorasyon tarzlarını evinize taşımanızı sağlıyor.
Farklı Dekorasyon Fikirleri için İlginç Lambader Seçenekleri
Klasik tarzdan sıkıldınız ya da zaten hiç klasik olmadınız! O zaman ilginç tasarımlı bir lambader tam size göre! Belki üç ayaklı bir dansçı, bir sokak lambası, oturma odanıza dalları uzanan bir ağaç, belki de bir kuş kafesi! Tüm bu ilginç tasarımlar ve daha fazlası lambader arayışınızda size yeni ve çarpıcı fikirler sunuyor. Ev halkını şaşırtmak isterseniz, oturma odanızın yorgun dekoruna bir yenilik de siz katın. Sıra dışı tasarımlar arasından en uygun olanı seçin.  Sonuçta yaz bitti. Artık eve dönmenin zamanı geldi. Uzun kış gecelerinde aydınlık odalarda, modern ve şık tasarımlar için küçük değişiklikler yeter! Yeni mevsimde aldığınız yeni kararlar için harekete geçmeye hazır mısınız? Bütçenizi zorlamadan farklı tarz ve modellerde, şık ve modern lambader seçenekleri için Koçtaş’ı ziyaret edip, uygun fiyatlardaki ürünleri incelemeye ve sepetinize atmaya ne dersiniz?

Check Also

Yemek Odası Dekorasyonunda Mermer Şıklığı

Ev dekorasyonlarında şıklık ve modernliğin ön plana çıktığı bugünlerde mobilya ve mobilya dekorasyon da kişiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.