Geleneksel MASKO iftarında Tüm AİLE birada.

Dünyanın en Büyük mobilya kenti ünvanına sahip olan MASKO MOBİLYA KENTİ geleneksel olarak her yıl düzenlediği  iftar yemeğinde 2.000 den fazla katılımlı  gerçekleşti.

İkitelli organize sanayi bölgemizin güzide mekanlarından SARAYLI  RESTORAN’da gerçekleşen iftar programında Masko üyelerine her yıl düzenlenen iftar programında İkibinin üzerinde katılımla gerçekleştirildi.

Masko Yönetim Kurulu Başkan Selahattin Erdoğan  ve yönetim kurulu iftardan önce karşılama işlemine oruçlarını açana kadar ayakta devam ettiler.

Bölgenin  sanayici iş adamı , yöneticileri ve masko üyelerinin ağırlandığı iftar programı Kur’an tilaveti ile başladı , ardından  Masko Yönetim Kurulu Başkan Selahattin Erdoğan  Masko üyelerine ,  Modoko Yönetim Kurulu Başkanı sn İ. Etem ÖZÇELİK ve Modoko yönetim kuruluna katılımlarından dolayı teşekkür ederek davetlilere hitap etti.

Masko Yönetim Kurulu Başkan Selahattin Erdoğan  sizlerle güzel bir Ramazan gününde iftar programında  bulunmak amacı ile  bu mekânı hazırladık.  MASKO mobilya kentinin  iftar sofrasında siz üyelerimiz kıymetli misafirlerimiz ve esnaflarımızla birlikte olmanın  mutluluğunu yaşıyoruz katılımlarınızdan dolayı hepinize şükranlarımızı sunarız.

MASKO   bir dünya markası

1984 yılında kurulan MASKO mobilya kentinin bugüne gelmesinde emeği olan kurucular, yöneticiler MASKO’nun yaz kış demeden helal para kazanmaya çalışan tüm değerli esnaflarına  Allah’tan sağlık sıhhat diliyorum

MASKO artık bir dünya markasıdır. Bu markanın imajının korunmasında biz yönetim kuruluna müşteri memnuniyetini sağlarken, hizmet alırken veya verirken ve siz esnaflara büyük görevler düşmektedir. MASKO’nun dünyada bilinirliliğini artırmak yönetim kurulumuz ve siz değerli esnafımızın birlik ve beraberlik içinde olacağından hiç şüpheniz olmasın.   Bu vesile ile rahmeti, bereketin ve Kur’an’ın ayı olan Ramazan-ı Şerif’e kavuşmanın mutluluğu içindeyiz. Yüce rabbimize şükürler olsun. Mübarek ramazan ayının birlik ve beraberliğimizi ve toplumsal dayanışmamızı güçlendirmesini ve ticaretimize hareket getirmesini diler şahsım ve yönetim kurulum adına sağlık sıhhat ve huzur dolu günleri yüce Allah’tan Niyaz ederim” diyerek tüm katılımcılara hitap etti.

Kaynak : Başaran Medya & Cen Medya

Check Also

Montessori Yatak Nedir?

Son zamanların en çok aranan ve ilgi gösterilen çocuk odası mobilya tarzı olan Montessori nedir? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.