Lüks Köşe Koltuk Tasarımı

Katıldığı mobilya fuarlarında başarısıyla adından söz ettiren, aldığı prestijli ödüllerle kendisini kanıtlayan Macitler Mobilya, 2017 Koleksiyonunda muhteşem bir Köşe Takımı barındırıyor.

Lüks Köşe Koltuk Tasarımı arayanlar için tasarlanan, modüler olması sebebi ile istenildiği gibi dizayn edilen, gerçek deri kullanarak üretilen bu köşe koltuk modeli, kişiye özel olarak özel ölçülü ve istenilen renkte, farklı kumaş seçeneklerinde üretilmektedir. İstanbul Ümraniye’deki fabrikasında üretim yapan Macitler Mobilya İkitelli Masko Mobilya Kenti ve Ümraniye Modoko Mobilya Kentinde bulunan mağazaları ayrıca Adana, Ankara, Samsun, İzmir ve İsviçre bayileri ile hizmet vermektedir.
Karaman Köşe Koltuk modelini “En vakur Anadolu beyliğinin izleri silinmez hatırasının peşinden bıkmadan usanmadan ilerliyor sizlere beyler, emirler ve hanlar için tasarladığımız Karaman Köşe Takımını, Macitler tasarım farkıyla,malzeme ve işçilik kalitesiyle sunuyoruz” diyerek açıklayan Macitler Mobilya haftasonu açık mağazalarında siz değerli müşterilerini bekliyor.
Daha Fazla Bilgi için buraya tıklayabilirsiniz   

Check Also

Sonbahar Lambader Altında Kitap Okumanın Mevsimi!

Yazın sarı sıcağından çıkıp kışa doğru yol aldığımız şu günlerde evlerde tatlı bir telaş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.