Anasayfa » Genel » Yatakta Bildiğimiz Kalite Yatsan

Yatakta Bildiğimiz Kalite Yatsan

Günün tüm yorgunluğunu, stresini atarak yeni güne daha enerjik ve dinlenmiş olarak başlamanın en önemli şartı rahat bir gece uykusudur.
Rahat bir gece uykusunun yolu da rahat bir yataktan geçer. Ve bu durumda yatağın özelliği, konforu, kalitesi ön plana çıkar.
Türkiyede yatak üretimini en iyi yapan ve sektörün bilinen en iyi markası olan yatsan 1974 yılında başlayan yolcuğununa Türkiyenin yatak markası olarak devam ediyor.
Benzersiz olmanın haklı grurunu yaşan yatsan yataklarındaki kaliteyi ve başarıyı güzel bir gün geceden başlar ilkesiyle yakalamış görünüyor.
Günlük yaşantımızı düşündüğümüzde günlük eşyalarımız arasında zaman dilimi olarak en çok kullandığımız yatak olduğu gibi günün geri kalanı içinde bizi dinlendirenin ve hazırlayanında yatak olduğunu bir kenera yazmak gerekiyor.
Bizi yeni güne en iyi hazırlayacak özellikleri barındıran yatağımızın markası yatsan 60.000 m2lik üretim merkezi ile Türkiye’nin sayılı üretim merkezlerinden birini oluşturuyor. Her geçen gün insan kaynakları ve AR-GE alanında yaptığı yatırımlarla kendi ürünlerini daha iyi yapmak için adımlar attığı gibi satış kapasitesi ve hizmet alanlarınıda büyütüyor.
Sizin ve aileniz için en iyi yatağın özelliklerini görmek ve yatağınızı seçmek için size en yakın yatsan satış noktasına mutlaka gitmelisiniz.
yats

Check Also

Macitler Mobilya Dünya Markası Olma Yolunda İlerliyor.

Nijerya ve İsviçre mobilya mağazalarının yanı sıra avrupa ve ortadoğuda yeni mağazalar açma hedefi olan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.