Türkiye’nin en iyi ofis markaları

Ofis mobilyası bakıyorsanız sizin için Türkiyenin en iyi ofis mobilyası firmalarından bir kaçını inceledik. Eğer ofisinize özel dekorasyon hizmeti alacaksanız mutlaka okuyun ve değerlendirin.

NURUS

Ofis mobilyalarını sanat eseri olarak gören özel ofis mobilyası modelleri ile sektörde kendini markaştırmış bir firmadır Nurus. Ofis mobilyası tasarımlarında mobilya sektöründe ün yapmış tasarımcılar ile çalışan Nurus “Digital Chain” adıyla kendi özel Nurus çözümlerini sunuyor.

Hepsiburada, istanbul havalimanı gibi birçok büyük projede ofis mobilyası üretici olarak yer alan Nurus size kaliteli ofis mobilya ve dekorasyon çözümleri sunacaktır.

Detaylar için : https://www.nurus.com/

OFİS&OFİS

Ofis mobilyaları ile yurtiçinde ve yurtdışında birçok büyük projeyi başarıyla teslim etmiş, tüm müşterilerine ücretsiz iç mimarlık hizmeti sunan ve tamamen müşteriye özel ofis mobilyaları tasarlayıp üretebilen bir Ofis Mobilya ve Dekorasyon firması.

Living Lab, Zeytin Burnu Belediye Başkanlığı, STARTERS HUB gibi Türkiyede bir çok proje gibi uluslar arası tasarım ödülü alan IBİS-NOVOTEL TAHRAN projesinde de başarılı bir uygulama gerçekleştirmişler.

Ofislere sadece çalışma ortamı değil aynı zamanda yaşanılan mekan olarak bakan bir bakış açısıyla tasarımlarını ve komple ofis dekorasyon uygulamlarını yapıyorlar.

Sunduğu özel ofis mobilyası, ofis dekorasyonu hizmetlerinin yanında online ofis mobilyası satışına yönelik çalışmalarınıda projelendirip hayata geçiren OFİS&OFİS özel projelerde de diğer ofis firmalarına göre daha uygun maliyetlere çözümler geliştirebilmektedir.

Kurumsal site : https://ofisofis.com.tr/
Online Satış : https://ofisofis.com/

ZİVELLA

Özel Tasarım ofis mobilyaları ve dekorasyon projeleri yapan bir diğer kaliteli çözümler alabileceğiniz ofis firmamız da Zivella.

Ofislerde Mekan, estetik, kullanıcı ve ürün arasındaki ilişkiyi ‘fayda’ anlayışı ile harmanlayarak geleceğin ofislerini tasarladığını sözleyen Zivella Okyanus Kolejleri, İnan Makina gibi birçok kurumsal ofis projesinede imza atmış durumda.

Detaylı Bilgi : https://www.zivella.com

ÇAĞIN BÜRO

Online Ofis mobilyası satışı yanı sıra yurtiçinde ve yurtdışında birçok ofis projesine imza atmış olan ÇAĞIN BÜRO İstanbul Vergi Denetim Müdürlüğü, İsbak gibi birçok kamu ve özel sektörde ofis dekorasyon projesi yapmış.

Detaylı bilgi : https://caginburo.com/

Ayrıca Doxa, Detay Ofis, Bürotime gibi büyük ofis üretici firmalar da var ama bu firmalar standart fabrikasyon ürün yapıp daha çok alt bayileri üzeirnden hizmet sunuyor.

Özel dekorasyon projesi yaptıracaksanı yukarıda bahsettiğimiz firmaların sunduğu iç mimarlık hizmeti, 3D modelleme ve komple dekorasyon hizmeti sunan firmalar veya iç mimarlar ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

Check Also

Kale Ofis Mobilyaları

Makam Takımı Seçenekleri İle Ofiste Konfor Ve Şıklık

Makam Takımı Seçenekleri İle Ofiste Konfor Ve Şıklık oluşturabilirsiniz. Kale Ofis Mobilyaları firmamız her zaman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.