Eviniz için Doğru Atmosferi Tekzen Avize Modelleri İle Yaratın

Ev dekorasyonun en önemli parçalarından olan avize modelleri, doğru seçim ve uygulamalar ile her odaya uygun atmosferi yaratmanızı sağlar. Klasik veya modern olması fark etmeksizin birbirinden çarpıcı avizeler, evinizin görünümüne pozitif yönde katkı sunar.

Avize seçimi yapılırken her odanın farklı ihtiyaçları olduğu unutulmamalıdır. İç mekan aydınlatmasında güneş ışığının yeterli olmadığı durumlarda; odaların boyutu, pencere yerleşimi, iç tasarımda kullanılan malzemeler, mobilya stilleri ve odanın kullanım amacı gibi unsurlara dikkat ederek doğru ve çarpıcı aydınlatma sağlayabilirsiniz.

Evlerin en çok özen gösterilen kısımları salonlar olduğu için, en şık ve gösterişli Tekzen avize modelleri genellikle salonlarda bulunur. Misafir de ağırladığınız bu odalar; sohbet, ikram ve yemek davetleri gibi aktivitelerde insanların bir araya geldiği yaşam alanlarına dönüştüklerinden hem güçlü hem de yansıtmayı sağlayan avizeleri tercih ederek sıcak atmosferler yaratabilirsiniz. Mobilyalarınıza uygun tasarımlarla tarzını yansıtırken avizelerinizin şıklığıyla da misafirlerinizi etkileyebilirsiniz.

TEKZEN-NIS16-001-avize

Yatak odası için avize alırken, mobilyalar ile uyumlu modeller tercih edilmelidir. Giyinme ve makyaj yapımı gibi ihtiyaçları karşılamaya yetecek ışığı sağlayacak modellere yönelerek; tek bir noktadan ışık veren modelleri seçmek yerine ışığı dağıtan tasarımlarla daha doğal ve yumuşak bir aydınlatmaya kavuşmanız mümkündür. Ayrıca çoklu ışık sağlayan seçeneklerin yardımıyla aydınlatma gücünü istediğiniz şekilde ayarlayabilir ve yatma saatine yakın daha düşük seviyeli ışıkları tercih edebilirsiniz.

Evin en önemli bölümlerinden olan mutfakların dekorasyonuna uygun avizeler, oldukça farklı çeşitlerde olabilir. Gölgelenme yapmayacak ve yüksek ışık sağlayan avize modelleri, yemek hazırlarken kolay çalışmanızı sağlar. Mutfak avizelerinde tercih edilen düz ve açık renkli tasarımlar, mutfağınıza modern ve ışıltılı bir görüntü katmanıza yardımcı olur.

Her türlü yaşam alanının aydınlatma ihtiyaçlarına uygun modeller bulabileceğiniz Tekzen Yapı Ürünleri sayfasından beğendiğiniz modellere rahatlıkla ulaşabilir, eviniz için uyguladığınız tasarımlara birbirinden güzel avizeler yardımıyla hayat verebilirsiniz.

 

Check Also

Yemek Odası Dekorasyonunda Mermer Şıklığı

Ev dekorasyonlarında şıklık ve modernliğin ön plana çıktığı bugünlerde mobilya ve mobilya dekorasyon da kişiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.