Lüks Home Ofis Tasarım Örnekleri

Home Office çalışmaların yoğun olduğu bu günlerde home office çalışma ortamları adına mükemmel örnekler barındıran luxury home office tasarımları derledik.

Sıkı çalışın, sıkı oynayın ve hepsini muhteşem bir lüks ev ofis tasarımından yapın. Enfes zevkiniz ister komuta eden modern bir ev çalışma alanına, dekoratif bir neoklasik ilişkiye veya fütürist bir çalışma ortamına yönelik olsun, bu çarpıcı iç tasarım koleksiyonunun her CEO’yu tatmin edecek bir şeyi vardır. Yıkılmış dekor, benzersiz masalar ve şık masa sandalyeleri, davetkar ofis salonu alanları, zevkli ev ofis depolama fikirleri, çok sayıda tasarımcı masa lambası, zarif kitaplıklar ve güzel aydınlatma aydınlatması için bol miktarda ilham bulacaksınız. Kafanız oyundayken, alanınızın sizin kadar profesyonel görünmesini istiyorsunuz, bu yüzden küçük sohbeti kesip hemen işe başlayalım.

Muhteşem yeşil esintiler, doğa temalı sanat ve budist heykel, sakin bir bahçe manzarası ile kutsanmış ilk lüks ev ofis tasarımımızda zen atmosferini teşvik ediyor.

Bir kağıt kolye ışığı, masanın üzerinde göksel bir küre gibi süzülüyor ve koyu ceviz panellerin fonunda parlak formunu yakıyor.

Şık beyaz mermer bir saksı, modern ev ofis masasının bir tarafını oluştururken, net perspeks desteği neredeyse görünmez bir muadili yapar.

Mermer saksı, doğanın öptüğü dinginliği masaüstüne getiren güzel bir bonsai ağacına ev sahipliği yapıyor.

Zen ev ofisinin karşı tarafında, küçük yeşil bir kanepe, bonsai ağacının canlandırıcı yeşil vurgusunu tamamlıyor. Zarif çiçek resimleri, zarif, yuvarlak bir tuval üzerine gerilir ve yumuşak bir ortam aydınlatması oluşturmak için hafifçe arkadan aydınlatılır.

Kalaylı bir Buda heykeli, meditasyon ruhunu çağrıştıran, kanepenin bir tarafındaki küçük bir kaide üzerinde huzur içinde dinleniyor.

Check Also

Kale Ofis Mobilyaları

Makam Takımı Seçenekleri İle Ofiste Konfor Ve Şıklık

Makam Takımı Seçenekleri İle Ofiste Konfor Ve Şıklık oluşturabilirsiniz. Kale Ofis Mobilyaları firmamız her zaman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.