Anasayfa » Dekorasyon Projeleri » Tasarımda Sınır Tanımayan Firma Mirage Mobilya

Tasarımda Sınır Tanımayan Firma Mirage Mobilya

Klasik Mobilya ve Avangard Mobilya tasarımlarında hayallerin bile ötesinde tasarım, görsellik, kalite ve işçilik sunan Mirage Mobilya alanında Türkiye’nin en iyisi olarak tanımlanıyor.

Sadece Türkiye’de değil uluslar arası alanda ismini duyurmuş, saygın bir yer edinmiş ve hem ürünleri hemde mağaza dekorasyonlarıyla bile örnek alınmış yeri geldiğinde taklit edilmiş daima estetik ve kaliteyi ön planda tutmuş olan Mirage Mobilya ürünlerini incelerken Mirage Mobilya‘nın ulaştığı bu ünü sonuna kadar hak ettiğini düşüneceksiniz.

MONALISA TEKLI
MONALISA TEKLI

İstanbul’da Modoko Mobilyacılar Sitesi, Masko Mobilya Kenti, Kozyatağı ve Antalya alanyada yer alan mağazalarından birisine yolunuz düştüğünde Mobilya sektöründe Mirage Mobilyanın farkını daha iyi anlayacaksınızdır.

Aşağıda Mirage Mobilya web sitesi ve Türkiye’nin en büyük mobilya dekorasyon portalı MobilyaDekorasyon.Com web sitesinden derlediğimiz Mirage Mobilya ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Laura Konsept 5
Laura Konsept 5

Klasik Mobilya, Avangard Mobilya alanında Mirage Mobilya‘nın farkını sadece fotoğraflara bakarak bile anlayabilirsiniz.

Lüks mobilya kavramının sınırlarını zorlayan tasarımları incelerken ince işçiliklere, el oymalarına, tasarımlara, hatta aksesuarların detaylarına bile bakmanız yeterli olacaktır.

Not: Türkiye’den böyle mobilya tasarımlarının çıkabilmesinden gurur duyduk.

Check Also

Evinize Renk Katacak Ürünler Setabianca.com’da!

12 kişilik yemek takımı kalabalık ailelerin ihtiyaçlarına en uygun modeller arasında yer almaktadır. Kalabalık ailelerin ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.