Siteler Ankara’nın En İyi Mobilyacısı

Macitler Mobilya Siteler’de Karacakaya caddesine muhteşem bir mağaza açıyor. Resmi açılış için gün sayan Macitler Mobilya ürünlerinin tamamını mağazaya yerleştirdi.

Uluslararası fuarlarda birçok ödül alan her yıl fuarlara katılan Macitler Mobilya Ankara Siteler mağazası şimdiden hizmet vermeye başladı. Son zamanlarda özel tasarım mobilya ve dekorasyon projeleri ile öne çıkan Macitler Ankara mağazası ile güzüne güç katmaya hazırlanıyor.

Siteler Mobilya  mağazaları içerisinde en güzel ve şık mobilya modellerini üreten Macitler müşterilerine ücretsiz dekorasyon projesi çiziyor.

Modern Köşe Koltuk modelleri için gönül rahatlığıyla Macitler Mobilya’yı tercih edebilirsiniz. Birbirinden şık köşe takımlarını size özel ölçü ve renkte evinize özel olarak üretiyor.

En güzel yatak odası modellerini Siteler Ankara’da bulunan Macitler Mobilya mağazasında inceleyebilirsiniz.

Macitler Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Macit “Anadolu ve Avrupa bölgelerinde mobilya tasarımlarımızın birçok kişi tarafından beğenilmesi, baştan Ankara olmak üzere Anadolu’dan gelen yoğun mobilya taleplerine karşılık vermek ve daha fazla kişiye ulaşmak amacıyla Ankara Siteler’de Karacakaya Caddesi üzerinde 1.500 metrekare ve 5 katlı mobilya mağazamızda satış yapmaya başlayacağız” dedi. Mobilya satışı için Ankara’dan çok fazla talep geldiğini söyleyen Serdal Macit “Bu alanda da yeni özgün tasarımlarımızı ve daha önceki modellerimizin hepsini müşterilerimize sunacağız” dedi.

Karacakaya Caddesinde bulunan Macitler Mobilya mağazasına (0312) 348 7048 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Check Also

Yeni Trend Sinema Odaları

Sinema izlemek sizin için de bir alışkanlık ise bunu daha büyük bir keyifle izlemeyi arzu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.