Anasayfa » Bebek Odalari » Pierre Cardin Kids ile Bebek ve Genç Odası’na adım attı.

Pierre Cardin Kids ile Bebek ve Genç Odası’na adım attı.

Dünyaca ünlü moda markası Pierre Cardin Mobilya ve Halıdan sonra bebek ve genç odası mobilyalarını tanıttı.

Türkiyenin her yerinde hızlı ve sessiz bir şekilde bayi ağı kuran dünyanın en büyük ve en güvenilir markalarından Pierre Cardin bebek ve genç odası mobilyaları ile evinizin her yerine girmeyi hedefliyor.

Tamamen Pierre Cardin özel tasarımlarından oluşan seride, sadelik, şıklı ve en önemlisi doğallık dikkatleri çekiyor.

Çilek Mobilya’nın yarış otomobiline karşı Çocuk odası tasarımında otobüs temasına yer veren Pierre Cardin bu tasarımıyla da oldukça başarılı görünüyor.

http://www.pierrecardinmobilia.com/tr/ web sitesi altında kids bölümünü oluşturmakta olan Pierre Cardin genç odası ve bebek odası modellerinin bir kısmını sizin için derledik.

Türkiyenin birçok noktasında satışına başlanan Pierre Cardin bebek ve genç odalarının size en yakın satış noktasını öğrenmek için +90(312)350 4044 nolu telefon hattından bilgi alabilirsiniz.

kapakBambi Bebek Odası 01 Bambi Bebek Odası 2 Bambi Çocuk Odası 01 Bambi Çocuk Odası 02 Bus Ranza 01Bus Ranza 02  Loren Bebek Odası 02 Loren Genç Odası 01 loren_01 minnie_01 minnie_02 minnie_03 minnie_05 minnie_06 minnie_genc_01 minnie_genc_02 molly_01 molly_02 molly_03 Mystic Genç Odası  01 Mystic Genç Odası  02 One Way Detay 02 One Way Genç Odası 01 Owl Çocuk Odası 01 Owl Çocuk Odası 02 Punto Genç Odası 01 Punto Genç Odası 02

Check Also

Muhteşem Tv Ünitesi Tasarımı

Macitler Mobilya tarafından tasarımı ve üretimi yapılan Petra Tv ünitesi sizlere harika bir deneyim yaşatacak.. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.