Ofis Mobilyalarında Kalite ve Konfor

Başarılı işlere imza atmak ve verimli çalışabilmek için bulunduğunuz ortamın da kaliteli ve huzurlu bir yaşam alanı sunması gerekir. Her ne kadar göz ardı edilen bir durum olsa da, çalışma ortamlarındaki verimi artıran etkenler arasında ofis düzeninin tertibi, eşyaların kalitesi hatta kullanılan eşyaların renk ve desenleri bile yer almaktadır. Tıpkı yaşadığımız evin dekorasyonunda kullandığımız aksesuarlara, eşyaların konforuna dikkat ettiğimiz gibi aynı konfor ve keyfi ofis ortamında bulmak çalışanların verimini artırmak açısından son derece önemlidir.

Ofis mobilyalarının seçiminde motivasyon artırıcı renkler ve sıra dışı tasarımların birleşmesiyle yenilikçi bir ofis anlayışı gelişiyor. Özellikle son yıllarda çalışanların verimini artırmak ve çalışma alanını daha konforlu bir hale getirmek isteyen herkesin tercihi bu yenilikçi yaklaşımdan yana oluyor. Zivella ofis mobilyaları, bu konuda müşterilerine orijinal tasarımlara imza atarak, ofis dekorasyonuna bambaşka bir hava katmak için en doğru tercihlerden biri oluyor.

Ofis mobilyaları denince akla ilk gelen, sıradanlaşmış deri, olabildiğine iri ve son derece rahatsız olan koltukların yerine çok daha zarif, farklı tasarımlarla sunulan renkli koltuklar sunuluyor. Hemen herkes klasikleşmiş olarak ahşap, siyah, beyaz renklerle döşenen ortamların daha resmi olduğunu düşünür. Ancak renklerin insanlara verdiği enerji ve motivasyon değerleri aslında hiç de küçümsenmeyecek kadar fazladır ve tam aksine ortamın resmiyetini daha kaliteli bir biçimde sunar. Bu nedenle farklı ve yenilikçi çalışma prensibini benimseyen Zivella Mobilya’nın konforlu ve verimli ortamlar için tasarlanan çalışma koltuklarında Tagix, Gold, Mel, Karen gibi farklı tasarımların yer aldığını göreceksiniz.

İnternet adresimize göz atarak görebileceğiniz diğer ürünlerimizde de siyah, beyaz, ahşap üçlemesinden çıkıp farklı renklerle nasıl daha güzel ürünlerin ortaya çıktığına tanık olabilirsiniz. Zivella depolama sistemleri ürünlerinde de her zaman olduğu gibi kullanışlılık ve kaliteli tasarım bir arada sunulmaktadır. Binlerce sayfalık dosyaları, çalışma kâğıtlarını ve diğer tüm malzemeleri derli toplu bir şekilde depolamayı sağlayan dolap ve raf sistemleriyle daha kaliteli bir ortama kavuşmak mümkün olmaktadır.

Ofis ortamının derli toplu olması kadar, mobilyaların da göze hitap etmesi çok önemlidir. Dağınıklığı toplamanın yanı sıra zarif tasarımıyla da ofisinize kaliteli bir hava katacak Zivella imzalı konsollar her zevke hitap edecek şekilde müşterilerimize sunulmaktadır.

Aynı şekilde pratik ve az hacim kaplamaları nedeniyle özellikle küçük alanlarda tercih edilen kesonlar da, hareketli, sabit, kapaklı ya da raf sistemli olmak üzere tasarlanmaktadır. Hep bahsettiğimiz klasik siyah, beyaz, ahşap uyumunun farklı tasarımlarla daha havalı hale getirilmesini sağlayan Zivella mobilyaları bir ofisi olabilecek en güzel hale getirmek için üretiliyor.

Oturma grupları, depolama sistemleri ve konsollar konusunda olduğu gibi çalışma masalarında da yenilikçi bir tasarım anlayışı kullanan Zivella Mobilya müşterilerine birçok farklı seçenek sunuyor. Genellikle küçük ofislerde yerden kazanç sağlamak adına tercih edilen masalar iki, üç hatta dört kişinin aynı masada çalışabilme imkânını sunuyor.

Link, Demo ve Lato isimlerine sahip farklı çalışma masası örneklerimize yine internet adresimizden ulaşarak incelemek mümkün oluyor. Çalışanların her birine uygun alan yaratan ancak masa düzeninin karışmasını önleyecek şekilde tasarlanan çalışma masaları ofisler için en pratik seçeneklerden oluyor.

Eğer seçiminiz operasyonel masalardan yana olacaksa, yine sıradan tasarımların yerine daha konforlu ve kullanışlı olan masaları Zivella ofis mobilyaları en güzel çalışma ortamlarını yaratmak için yaratıyor. Ofisinin havasını tazelemek isteyen, daha hareketli ve motive edici bir ortam yaratmak isteyen, çalışanlarının ve kendinin konforunu düşünen herkesi bizlerle iletişim kurmaya davet ediyoruz.

 

Check Also

Yemek Odası Dekorasyonunda Mermer Şıklığı

Ev dekorasyonlarında şıklık ve modernliğin ön plana çıktığı bugünlerde mobilya ve mobilya dekorasyon da kişiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.