Anasayfa » Dekorasyon Projeleri » Macitler Mobilya Modoko’da Yeni Mağazası İle Sizlerle

Macitler Mobilya Modoko’da Yeni Mağazası İle Sizlerle

Mobilya ve dekorasyon sektöründe kendinizi ve ruhunuzu yansıtabileceğiniz rahatlığın ve göz doldurucu tasarımların adresi olan Macitler Mobilya, konsept mağazası ile Modoko 2. Cadde de hizmetinizde.

İstanbul Anadolu yakasının mobilya merkezi olarak bilinen modoko mobilyacılar çarşısında dörtlü mağazasıyla modokonun en büyük kapasiteli birkaç mağazasından birisi olan Macitler Mobilya geniş teşhir alanıyla ziyaretçilerine geniş ürün yelpazesini özel dekorasyon çalışmaları ile sunuyor.

IMOB’un en gözde katılımcı Firması

Macitler İMOB’da 2016 yılı itibari ile yeni konseptinin çizgilerindeki şıklığı, inceliği ve kalitesini rahatlıkla bütünleştirdiği tasarımlarını tüm dünyaya ve ülkemize tanıttı. Yeni konseptinde zerafeti, güvenilirliği ve baharla birlikte gelen yeni aşk heyecanlarını yansıtan göz büyüleyici tasarımları ile ilk kez yeni açılan Modoko mağazasında sergiliyor.

Türkiyede ve dünyada tasarımları takip edilen ürün konsepti izlenen ve mobilya tasarım akımında sesi hissedilen bir marka konumuna gelen macitler mobilya tasarım ödülü almış mobilya modelleri ve çok özel detaylarla hazırlanışmış dekorasyon projelerini benim mobilyam özel olsun diyene herkese sunuyor.

Modoko Konsept Mağaza ile iletişime geçmek için 0216 540 7349 numaralı telefonu arayabilir Modoko Mobilyacılar Sitesinde Macitler Mobilya mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

macitler mobilya modoko

Check Also

Macitler Mobilya Dünya Markası Olma Yolunda İlerliyor.

Nijerya ve İsviçre mobilya mağazalarının yanı sıra avrupa ve ortadoğuda yeni mağazalar açma hedefi olan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.