Küçük Çocuklu Aileler İçin Renkli Bir Daire Dekorasyonu

Cıvıl cıvıl bir daire dekorasyonu örneği paylaşmak istedik. Biz görünce gözümüz gönlümüz açıldı. Çocuk gibi eğlenmek istedik. Sizde de benzer duygular oluşturacağını düşündüğümüzden bu özel daireyi çok detaylı incelemenizi öneriyoruz.

İki çocuklu bir çift için özel tasarlanan ve aktif aile yaşantısını yansıtan bu daire dekorasyonu neşe ve enerji dolu bir yaşam alanı sunuyor. Ebeveynlik ve romantizim arasındaki akıllı dengeyi sağlayan bir konsept ile tasarlanan evde modern mimari çhatlar, renkli ve canlı mobilyalar ve genel anlamda kullanışlı boşluklar ön plana çıkıyor.

Ayrıca evin belli bölgelerinde yaratıcı depolama alanları ve dış dünyadan soyutlayan bir dokusu da dikkat çeken noktalar arasında yer alıyor.

Renkli Modern Daire Tasarımı 2

Evin her detayı renkli canlı tasarlanırken tabi evin konumu ve büyüklüğü de bu tasarıma ve güzelliğe ortam ayarlamış.

Renkli Modern Daire Tasarımı 3
Doğal mobilyaların olduğu eşyaların gelişi güzel ve sade bir şekilde yerleştiği evde ailecek kaliteli vakit geçirmeye olanak sağlayacak bir konsept düşünülmüş.

Renkli Modern Daire Tasarımı 4
Evin duvarları aynı zamanda oturarak hem evin içindeki ortama katılmayı hemde dış dünyayı izlemeyi imkan sağlayacak genişlikte ve tasarımda yapılmış.


Renkli Modern Daire Tasarımı 5

Üstteki resimde duvar ne kadar boş görünüyor aslında değil mi? biz olsak heme yanına bir raf veya tv ünitesi, altına bir konsol çaprazına bir tablo tıkıştırır aslında sadeliğin vereceğin güzelliği kaçırmış oluruz.

Renkli Modern Daire Tasarımı 6

Mutfak ve oturma odası bir arada ama ayrı gibi. Mutfak dekoru oturma odasının tavanı ve cam kenarıyla uyumlu.

Renkli Modern Daire Tasarımı 7

Ne taraftan bakarsanı ayrı bir tasarım konsepti sunuyor.

Renkli Modern Daire Tasarımı 8

Bazen ev değil de bir çalışma ofisi veya bir okulun sosyal alanı gibi görüntü verebiliyor.

Renkli Modern Daire Tasarımı 9

Alttaki resimlerde de farklı detayları bulabileceğiniz ev renkli ev dekorasyonun böyle canlı bir ev tasarlamak isteyenlere özel bir arşiv olarak saklanabilir.

Renkli Modern Daire Tasarımı 10 Renkli Modern Daire Tasarımı 11 Renkli Modern Daire Tasarımı 12 Renkli Modern Daire Tasarımı 13 Renkli Modern Daire Tasarımı 14 Renkli Modern Daire Tasarımı 15 Renkli Modern Daire Tasarımı 16 Renkli Modern Daire Tasarımı 17 Renkli Modern Daire Tasarımı 18 Renkli Modern Daire Tasarımı 19 Renkli Modern Daire Tasarımı 20 Renkli Modern Daire Tasarımı 21 Renkli Modern Daire Tasarımı 22

Check Also

Klasik Mobilyalar

Klasik Koltuk Takımları ev dekorasyonu için zamansız ürünlerdendir. Her zaman salon dekorasyonu denildiği zaman akla ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.