Geniş ve Ferah Bir Ev Dekorasyonu

Ukrayna’da iki çocuklu bir ailenin kendileri için özel olarak tasarladığı geniş ve ferah bir ev dekorasyonunu inceledik.

Sade ve ferah bir renk uyumu olan evde eşyalar oldukça geniş bir alan dağıtılarak kullanılmış. TV ünitesi veya mutfak masası gibi birkaç mobilya evin duvarları ile bütünleşik olarak oluşturulmuş. Duvar olarak gördüğünüz yerden bir dolap kapağı açılabiliyor mesala.

Salonda bir köşe koltuk ve iki berjer ile güzel bir yaşam alanı sağlanırken mutfak bölümü salondan ayrı olup salon ile arasında kapı yerine geniş bir geçiş alanı ile ayrıtlmış.

Duvar üzerindeki doğal portreler veya çocuk odasındaki uyumlu renkler evin genelinde herkesin kabul etmeyeceği ama gördüğü zaman çok beğeneceği bir doğal tasarım ahengi oluşturmuş.

sade-ev-dekorasyonu-01 sade-ev-dekorasyonu-02 sade-ev-dekorasyonu-03 sade-ev-dekorasyonu-04 sade-ev-dekorasyonu-05 sade-ev-dekorasyonu-06 sade-ev-dekorasyonu-07 sade-ev-dekorasyonu-08 sade-ev-dekorasyonu-09 sade-ev-dekorasyonu-10 sade-ev-dekorasyonu-11 sade-ev-dekorasyonu-12 sade-ev-dekorasyonu-13 sade-ev-dekorasyonu-14 sade-ev-dekorasyonu-15

Check Also

Klasik Mobilyalar

Klasik Koltuk Takımları ev dekorasyonu için zamansız ürünlerdendir. Her zaman salon dekorasyonu denildiği zaman akla ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.