Fasda Cam Cepheli Şık Modern Bir Villa Dekorasyonu Örneği

1.000 metrekarelik güneye bakan bir arsa üzerinde yer alan Villa Anguli, ayrıcalıklı bir yüksek konumdan Mallorca Camp de Mar’a bakmaktadır. E5 Living tarafından yaratılan 399 metrekarelik son teknoloji Akdeniz rezidansı, geometrik mimarisini ve şık cam cephesini etkileyen muhteşem deniz manzarasına sahiptir. Üstün iç lüks, şık modern mobilyalarda ve temiz bir minimalist yaklaşımda gerçekleştirilir. Beyaz duvarlar, bol ışık ve yüksek tavanlar, Damien Hirst, Andy Warhol ve Banksy’nin imrenilen çağdaş eserlerinden oluşan bir koleksiyon için mükemmel bir galeri alanı oluşturuyor. Sanat eseri, her biri panoramaya doğru çekilen üç kat kesintisiz alan üzerine canlı renk patlamaları enjekte ediyor.

Villa Anguli’nin geometrik mimarisi, yamaçtaki yerleşik tabanından keskin bir eğik açıyla projelendirilir. Bu düzensiz form, villanın şık cam cephesinin tüm genişliği boyunca muhteşem deniz manzarasını emmesini sağlar.

Orijinal, geniş çıtalı çatı tasarımı, mimarinin geometrik doğasını güçlendirir ve iç mekanı güçlü güneş ışığından korur.

Yamaçta yüksekte izole edilmiş, kayaya inşa edilmiş villa, denizin ve gökyüzünün nefes kesici manzaralarıyla kucaklanmıştır.

Serin, pırıl pırıl sahil manzarasına sahip, burada bir havuz olması gerekiyordu.

Geniş yüzme havuzu tasarımı, villanın genişliğini uzatır ve eğik kanadın altında aniden kaybolur.

Villayı yoldan özel olarak yüksek bir çevre duvarı ayırmaktadır.

Check Also

BÜROSİT – BÜROSER OFİS MOBİLYALARI

Ofis Dekorasyonu- Doğru Ofis Mobilyaları ile uzun saatler boyunca vakit geçirdiğiniz ofisinizde daha konforlu çalışma ortamı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.