Bebek Odası Modellerinde Özel Üretim

Evimize mobilya alırken en çok zorlandığımız mobilya modelleridir belkide bebek odaları. Görsel değerinin yüksek ve estetik olması, sağlam olması ve en önemlisi sağlıklı olması önemli kriterleri oluşturmaktadır.

Tabi bebek odası alırken bunların yanında aslında karar verme aşamasında ortaya çıkan en önemli özellik özel üretim olmasıdır. Türkiye’nin bilinen büyük bebek odası mobilya firmalarının tüm ürünlerini inceleyin ve sipariş verirken ben karyolasının genişiliğini şu ölçüde istiyorum ve ayakları farklı bir yapıda olsun gibi basit bir iki değişiklik isteyin. Göreceksiniz ki size verilecek cevap özetle ürün bu efendim. En fazla standart bir, iki ölçü ve renk seçeneği sunabiliriz.

İşte tamda bu nokta size özel bebek odası, genç odası veya çocuk odası üretimi yapan firmalar ön plana çıkıyor. Yani kişiye özel üretim. isteğe özel üretim veya mekana özel üretim şeklinde size özel bebek odası tasarım ve üretimi yapan firmalar.

Bu firmalar arasında belkide en çok ön plana çıkan ve bilinen ve tercih edilen firmalardan birisi dünyanın en büyük mobilya kenti olan MASKO’da yer alan Bebishroom firmasıdır diyebiliriz.

Bebishroom’da size özel mobilya tasarımı ve üretimi yapılıyor ve hem üretim hem de tasarım aşamasında ürün kalitesi, bebek sağlığına etkileri, bebek odasında yaşanabilecek kaza ve çarpmalara karşı önlemler hakkında profesyonel çalışmalar yapılıyor. Üstelik tasarım aşamasından üretim aşamasına geçmeden önce 3D Modelleme ve mimari destek ile mobilyalarınızı 3 boyutlu olarak görebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve detaylar için İkitelli’de MASKO Mobilya kentinde yer alan Bebishroom mağazasına uğrayabilir www.bebishroom.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Check Also

Bebeğiniz için en güzel mobilyalar Ekin Bebe ve Çocuk’da

Bebek ve Çocuklar için İnegöl Bursa da mobilya üreten Ekin Bebe ve Çocuk bebeğinizi sizin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.