Açıklama Avizeler ile Baştan Çıkarıcı İç Mekanlar

Gösterişli bir avize, lüks bir yaşam alanı üzerinde taçlandıran ihtişamı oluşturur. Büyük ve görkemli, ışıltılı modern avizeler, göz alıcı heykelsi bir unsur ve büyüleyici, atmosferik bir ışıltı ile yadsınamaz bir vay faktörü ekler. Dört baştan çıkarıcı çağdaş ev iç tasarımından oluşan bu koleksiyon, dramatik bir ruh oluşturmak ve büyük ve etkileyici yerleşimlere temel istikrar eklemek için lüks aydınlatmayı çağırıyor. Bu lüks mekanlarda ayrıca şık mobilya parçalarından, ferah düzenlemelerden, zarif dekordan, yüksek kontrastlı renk paletlerinden ve seçkin ev aksesuarlarından ilham alacağız. Lüks oturma odalarını, resmi yemek odalarını ve mutfakları, ayrıca karanlık, büyüleyici modern yatak odası düzenini ve daha da karanlık bir banyo konseptini gezeceğiz.

Polonya'nın Lodz şehrinde bulunan The Nature House, 900 metrekareden büyük, benzersiz ve modern bir dairedir. Neredeyse dört metre yüksekliğe çıkan oda yükseklikleriyle, Baxter için Jan Pauwels'in muhteşem bir Q2 avizesi, yüce boşlukta etkili bir parça oluşturuyor. Karanlık özellikli duvar ve tavan panelleri, büyüleyici aydınlatma parçasını yükselten zıt bir arka plan oluşturur.

Zengin kahverengi tonları, pürüzsüz latte ve kremsi tonlar, sıcak ve davetkar bir oturma odası dekor paletinde birleşiyor. Camlı duvarlar, bahçe yeşilliklerinin doğal bir çevresini açar.

İç mekan bitkileri, geniş ve lüks oturma odasının içine doğal bir yeşillik havası getiriyor.

Modern iç içe geçme sehpaları, dört taraflı bir sohbet mobilya düzenlemesinin merkezinde toplanıyor. İki tonlu masa takımı, döşemeli mobilya seçimini ve üst üste binen kahverengi ve krem alan kilimlerini tamamlıyor.

Dört büyük ağacın avluyu ittiği, evin kalbinde baştan çıkarıcı bir avlu büyüyor.

Avlunun diğer tarafında, B&B Italia için Gaetano Pesce'den iki Serie Up 2000 sandalye, ana salon alanından ayrı bir oturma noktasında düzenlenmiştir. Yuvarlak bir halı ve alçak, yuvarlak bir sehpa, heykelsi sandalyelerin kıvrımlarını yansıtır. Küçük yan sehpalar ve modern bir zemin lambası, alanı pratik, rahat bir okuma köşesine dönüştürüyor.

Check Also

Klasik Mobilyalar

Klasik Koltuk Takımları ev dekorasyonu için zamansız ürünlerdendir. Her zaman salon dekorasyonu denildiği zaman akla ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.