BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Anasayfa » Firma İncelemeleri » Mobilyada En Özgün Tasarımın Adresi Modalife

Mobilyada En Özgün Tasarımın Adresi Modalife

Mobilya üretiminde birinciliği hedefleyip bunu 20 yıl gibi kısa zamanda başaran Modalife, bu konumundan dolayı ekstradan sorumluluk da hissetmektedir çünkü Modalife farkındadır ki sahip olduğu müşteri kitlesine belli bir standardı tattırdıktan sonra bir sonraki amaç elbette daha iyisini yapmak olmalıdır. Bu anlamda kendisini her daim geliştirmeye çalışan şirketimiz bunu başta kalitesini bozmadan tasarımlarını her zaman güncel tutmaya çalışarak başarmayı hedefler. Tasarımlarında Avrupa standardını yakalamış olan Modalife’ın yeni hedefi dünyaya kendisini tanıtmaktır. Bunun için de son trendleri takip eden ve kendisi de özgün fikirlere sahip olan tasarımcılarla birlikte çalışır. Fakat aynı zamanda müşterilerinin isteklerini de asla göz ardı etmez. Bu sebeple sahip olduğu yüzlerce ürün çeşidinden müşterisine hitap edebilecek her türlü tasarıma sahip olmanın yanında, ayrıca müşterisinin özel isteklerini de yerine getirmeye çalışır. Bu anlamda, eğer isteğiniz modern bir oturma grubuysa en sade ve şık tasarımlara sahip olmanız mümkündür eğer zevklerinizin daha klasik olduğunu düşünüyorsanız da aynı şekilde daha klasik çizgiler taşıyan mobilyalarınızda zevkle oturmanız olanaklı hale gelmektedir. Son olarak hiç kimsede bulunmayan mobilyalara sahip olmak da imkan dahilindedir.

İstediğiniz tasarımlara sahip olma fikri ne kadar hoş gelse de elbette bu mobilyaların fiyatları sizi kaygılandırabilir. Özellikle de tüm evini yenilemek isteyen ya da evinin eşyalarını büyük oranda değiştirmeyi arzulayanlar için elbette satın alacakları mobilyaların fiyatları çok önemlidir. Modalife, müşterileriyle her zaman empati kurmaya çalışır. Bunun sonuçlarını da hem uygun fiyatlarda hem de özel kampanyalarda görmek mümkündür. Eğer hem yemek odası, hem oturma grubu hem de yatak odası almak istiyorsanız düğün paketi kampanyasıyla tüm eşyalarınızı ucuza getirebilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olan yalnızca salon grubu ise de yine salon grubuna özel kampanyadan yararlanabilirsiniz. Daha fazla kampanyalardan ve özel indirimlerden haberdar olmak istiyorsanız internet adresimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Hem şık tasarımlar, hem kalite hem de uygun fiyatlar… Bu üçünün aynı anda bulunması sizi şaşırtabilir elbette. Modalife, üçünü bir arada bulundurmayı mobilyaların üretiminden satış sonrasına kadar sürecin her noktasında araya hiçbir aracı firma ya da kişi sokmamasına borçludur. Aracı her firma ya da kişi demek ekstradan %20-30 kâr koyma zorunluluğu demektir çünkü o aracı firma veya kişilerin de kazançlı çıkmaları gerekir. Fakat Modalife, bu aracı firma ve kişileri ortadan kaldırarak ekstra kârdan müşterilerini korumuş olur. Böylece toplam maliyet, ürünün kalitesiyle oynamadan daha düşük hale gelebilir. Ayrıca sürecin her noktasında kendi çalışanlarıyla iş yapması satılan ürünlerin kalitesine olan güveni de arttırmaktadır çünkü Modalife, tüm süreçten bizzat kendisi sorumludur. İşte böylece almak istediğiniz bir koltuk takımı kalite, şık tasarım ve uygun fiyatlar bir araya gelebilmektedir.

Check Also

En Güzel Ev Dekorasyonları

Mobilya ve Ev Dekorasyon alanında Masko ve Modoko Mobilya Kentlerinde adından söz ettiren Macitler Mobilya’nın ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.